Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Золото ацтеків

Ігровий автомат з історичним сюжетом Ацтек Голд знайомить гравців казино Slotor з культурою стародавнього племені. Ставка виплат становить 95,99%, що вказує на часті виграші. Жеребкування можливе для реальних ставок і умовних кредитів. Демо-версія допоможе розібратися в особливостях відеослока aztec Gold і розробити стратегію успішної гри.

🚀 Основні характеристики

Ігровий автомат Aztec Gold має просту графіку. Фон наповнений синім кольором, декоруючих елементів немає. Автентична мелодія використовується як музичний супровід.

За своєю структурою відеослока Піраміда відноситься до категорії п'ятикутних ігрових автоматів. Існує 21 лінія для побудови призових комбінацій. Виграшні комбінації формуються стандартним способом. У їх композиції може бути від 2 до 5 знаків однотипного типу, підібраних відповідно до тематики. На барабанах обертаються: тотем, зображення представників племені, лами, орла, пуми, жаби, кукурудзи, помідора. У ігровому автоматі використовуються спеціальні знаки. Дикий замінює звичні символи, збільшує кількість платних комбінацій. Сем наділений високими ставками виплат. Бонус - запускає призову гру.

🤑 Грати ацтек золото безкоштовно


Грати на гроші

⭐ Геймплей

У слоті Aztec Gold панель управління містить стандартний набір клавіш. Лінія - змінює кількість активних ліній. Ставка - розмір ставки регулюється. Ігрові індикатори записуються в окремі осередки. Барабани запускаються вручну або ви можете використовувати автоматичний режим. Правила ігрового автомата, опис бонусних функцій містяться в довідковому розділі.

🧾 Варіанти бонусів за слот

В Aztec Gold є бонусна гра, яка працює з появою 3 і більше пірамід. Подібні архітектурні споруди ацтеків в кількості 51 жарту заповнять екран. З них можна вибрати лише 3. Кожному присвоюється сума призу певного розміру. Вона буде виплачуватися відповідно до правил. Якщо серед пірамід є алмаз, включається супергра. У ньому потрібно виділити і відкрити кам'яні блоки, на які наносяться малюнки. Зображення платні. Успішний раунд забезпечить солідний дохід. Якщо змія знайдена, гра закінчується.

💎 Висновки

Ігровий автомат Aztec Gold стане джерелом корисної інформації і гарного настрою. Бонусні властивості слота дозволяють заробити велику суму грошей. Правила участі будуть зрозумілі навіть новачкам.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС