Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Книга Ра

Легендарна книга Ра слота, яка розкриває тему подорожей і пошуку давньоєгипетського артефакту, має унікальну історію. Незважаючи на те, що дата виходу Machine Book Ra - далекий 2005 рік, слот залишається на хвилі популярності в клубі slotor1. Пояснюється це простими правилами, барвистим дизайном, наявністю багатофункціонального елемента і круглого в два рази. Тема ігрового автомата «Книга Ра» - культура і традиції, пантеон богів Єгипту.

🚀 Основні характеристики слота «Книга Ра»

Розглянемо основні характеристики машини Книга Ра:

 • Виробник - Новоматичний
 • Кількість котушок - 5
 • Кількість рядків - 9
 • Формат сітки гри - 5x3
 • Ставки - 1-100
 • Максимальний приз - x500

Бонуси - багатофункціональний символ, який виконує як роль дикого, так і розсіювання; безкоштовні обертання з додатковими функціями (розширення розсіювача), міні-раунд до подвійного.

⭐ Розмір ставки, RTP Слот Книга Ра

Доступний діапазон ставок Бук Ра становить від 1 до 100 кредитів на рядок. Максимальний приз, який може сподобатися ігровому автомату, досягає x5000. Заявлений показник повернення книги Ра розробниками близький до 96%.

🤑 Грати Книга Ра безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Правила та геймплей Книги Ра

Дизайн ігрового автомата виглядає ефектно. Він барвисто візуалізує давньоєгипетську культуру. На тлі Книги Ра геймер побачить нескінченну пустелю з її гарячими пелюстками.

Фон гри котушки чорний. У верхній частині інтерфейсу слота Book є барвистий логотип. Автентична музика супроводжує геймплей, подальше занурення в перипетії сеансу. Існує анімація, яка супроводжується формуванням призових комбінацій. Якщо геймеру пощастить побудувати ефективний ланцюжок, то лінії засвітяться, що виглядає досить оригінально.

Перед початком сеансу гравець повинен запустити ігрові автомати Book в демо-режимі, щоб більш детально ознайомитися з його правилами і особливостями. Ви також можете відкрити таблицю виплат, щоб розглянути список символів, коефіцієнтів, схем для побудови виграшних ліній.

Можливості Демо За гроші
Зареєструватися не обов'язково необхідний
Депозит не обов'язково необхідний
Доступ до бонусної гри їсти їсти
Доступ до гри за коефіцієнтами їсти їсти
Призи віртуальний справжній

 

Перед активацією ігрового процесу геймер вибирає кількість активних ліній за допомогою клавіш Hold. Грати в Книги можна за мінімальною або максимальною ставкою - гравцеві також пропонується самостійно скорегувати ці параметри. Спеціальні показники демонструють розмір залишку на балансі, суму поточної ставки, виграш. Для запуску ігрового процесу потрібно натиснути кнопку Spin зеленим кольором. Також доступні автоматичні обертання.

Завдання гравця полягає в тому, щоб сформувати виграшні комбінації з ідентичних символів. Вони розміщуються безперервно, зліва направо, примикаючи до барабана No 1.

Якщо користувачеві вдалося зробити будь-яку комбінацію цінності, можна активувати раунд ризику. Це інтуїтивно зрозуміла міні-гра Books, де геймеру потрібно буде вгадати колір гральної карти. Всього пропонується п'ять спроб. Правильні відповіді призводять до подвоєння винагороди, неправильні відповіді анулюють результат.

На позиціях Книги Ра машини замінюються такі ікони: найцінніший знак із зображенням археолога; Фараон, жук-скарабей і статуетка золота. Дешеві знаки - це карткові знаки, в градації від десяти до туза.

Алгоритми мають багатофункціональний символ , книгу. З'являючись як дикий, Книга замінює прості іконки гри, доповнюючи комбінації. Як розсіювання, фоліант падає на довільні ігрові позиції. Книга самостійно формує комбінації, що приносять від 18 до 1800 ігрових кредитів.

Зловивши книги на випадкових ділянках ігрового поля в кількості 3 штук і більше, геймер запускає безкоштовні обертання. Перед цим визначається символ, який під час міні-гри розтягується, займаючи цілу вертикаль.

💎 Плюси ігрового автомата Книга Ра

Серед переваг ігрового автомата Book of Ra:

 • гарний дизайн,
 • наявність багатофункціонального символу,
 • прості правила,
 • знак, що розширюється під час бонусної гри,
 • міні-раунд до подвійного.
X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС