Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Космічний Вояджер

Ігровий автомат Cosmic Voyager на тему Space був представлений Компанією Thunderkick в січні 2021 року. Слот привертає увагу гравців казино слотерів якісним дизайном. Бонусний варіант розширення символів і раунд безкоштовних обертань гарантують солідний прибуток. Про рентабельність ігрового автомата свідчить ставка виплат - 96,14%. Грати в Cosmic Voyager можна на ПК, для мобільних пристроїв розроблена адаптована версія.

🚀 Основні особливості космічного Вояджера

Перевагою ігрового автомата є реалістичний дизайн. Основний фон прикрашений величезними просторами Всесвіту. Безліч зірок, галактик і космічних тіл заповнюють екран. Колірна гамма в Космічному Вояджері створює загадкову атмосферу. Для музичного контенту використовується космічна мелодія.

Ігровий автомат в своїй структурі являє собою п'ятикутний слот. У ньому використовується 10 ліній, які служать основою для призових комбінацій. Вони формуються стандартним способом. Символами Космічного Вояджера є золота маска, геометричні фігури і планети Сонячної системи. У побудові виграшних комбінацій задіяно від 2 до 5 однакових знаків. Для кожної комбінації встановлюється індивідуальний коефіцієнт, згідно з яким нараховуються суми призів.

⭐ Розмір ставки

На початку гри в Cosmic Voyager вам доведеться визначитися з розміром ставки. Потрібно натиснути кнопку у вигляді ігрового чіпа і на екрані з'явиться 10 варіантів. Сума, про яку йде мова, дозволяється змінювати протягом усього ігрового процесу. Кількість рядків залишається незмінною. Меню додаткових налаштувань допоможе створити комфортне ігрове середовище. Барабани ігрового автомата приводять вручну або повертаються автоматично. Відповідні клавіші розміщуються внизу екрану. Розділ довідки містить правила, коефіцієнти виплат, опис бонусних функцій.

🤑 Грати Космічний Вояджер безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Спеціальні символи

Бонусні опції в ігровому процесі розширюють сферу його застосування і допомагають отримати більший прибуток. Космічний Вояджер використовує спеціальний символ. Логотип ігрового автомата - це як дикий, так і розкид. Він замінює звичні символи, сприяючи збільшенню кількості платних комбінацій. У ролі розсіювача він самостійно приносить виплати і запускає бонусну гру, яка складається з 10 безкоштовних обертань. Повторна поява розсіювача під час розіграшу приносить додаткові 10 безкоштовних обертань.

Особливістю ігрового автомата Cosmic Voyager є опція призу «Розширення символів». Він активується, коли 1-а котушка заповнена 3 однаковими символами. При цьому вивіски на інших барабанах розширюються по своїй висоті. Кількість виграшних комбінацій значно збільшується. Бонусна опція також діє під час безкоштовних обертань.

💎 Висновки

Космічний ігровий автомат Космічний Вояджер на космічну тематику приваблює своїм сюжетом і реалістичним дизайном. Спеціальні символи і бонуси сприяють отриманню хороших виграшів. Правила жеребкування будуть зрозумілі навіть новачкам. Для вивчення алгоритму дій використовується демо-версія.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС