Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Божевільний джин

Ігровий автомат Crazy Genie про скарби Аладдіна був створений компанією RED TIGER в серпні 2017 року. Барвистий слот з розширеною функціональністю гарантує клієнтам казино Slotor солідний виграш. Коефіцієнт виплати становить 95,32%.

🚀 Основні характеристики

Відеослотива Crazy Genie буде перенесена в казку всемогутнього джина. На головному тлі зображена міська вулиця в ясну погоду. Дитячий майданчик з 5 барабанів прикрашений світло-синьою тканиною. Елементи декорування - це килим літака, лампа, золоті монети і дорогоцінні камені. Візуальні спецефекти додають динаміку ігровому процесу, роблять його яскравим і незабутнім. Арабська мелодія використовується як саундтрек.

Гра в слоті Crazy Genie схожа на стандартні правила. Учасники збирають призові комбінації для отримання виграшу. Будівництво платних комбінацій здійснюється на 20 лініях. Вони утворюються з 3, 4, 5 однакових символів, починаючи з першої котушки. За один раунд можна зібрати кілька виграшних комбінацій. За кожного нараховується сума, відповідно до встановленого коефіцієнта.

⭐ Геймплей

Набір клавіш використовується для управління ігровим автоматом. У Crazy Genie кнопки розміщуються в нижніх кутах екрану. Клавіша з круговими стрілками запускає барабани. Для швидкої гри передбачений турборежим. Кнопка Ставка регулює розмір ставки в ігровому автоматі. Довідка - довідковий розділ, з описом правил жеребкування. Pays - це вкладка, яка містить коефіцієнти виплат та бонусні можливості.

🤑 Грати Божевільний Джин безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Символіка слота Crazy Genie

У Crazy Genie ігровими символами є скарби, змія, килим-площина, рука з кільцем, карткові знаки. Вони випадають на барабани, складаючи призові комбінації. У ігровому автоматі використовуються спеціальні символи:

  • Дикий - будує самостійно виграшні комбінації за загальними правилами. Замінює базові знаки для отримання виплат.
  • Бонус - це чарівна лампа. Обертається на 2, 3, 4 барабанах. Це ключ до бонусної функції ігрового автомата.

На екрані відеослоти Crazy Genie з'явиться Колесо Фортуни. На його секторах є бонуси:

  • Золоті котушки заповнюють золоті монети, які містять вільні обертання і коефіцієнти множення. Перевертаючись, вони видають вільні обертання і мультиплікатори.
  • Подарунок - в руках джина буде 10 монет великого розміру. Ви повинні вибрати їх в будь-якому порядку для отримання грошових призів.
  • Скарб - гра буде проходити в скарбниці, де потрібно зібрати цінні предмети, які принесуть платежі.
  • Лампа - досить потерти лампу, щоб стати володарем грошової винагороди.
  • Oasis - проводиться у форматі популярної дитячої вистави: необхідно розірвати піньяту разом з Джином. Нагороди присуджуються з кожним ударом.

Бонуси можуть бути активовані в будь-який час гри, без появи спеціальних символів.

💎 Висновки

Ігровий автомат Crazy Genie цікавої теми з простими правилами і розширеним функціоналом гарантує солідний дохід. Якісний дизайн забезпечить позитивні спогади. Ніяких особливих навичок для проведення креслення не потрібно. Розібратися з алгоритмом дій в ігровому автоматі допоможе безкоштовна версія.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС