Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Божевільна мавпа

Смішний «мультяшний» ігровий автомат Monkeys належить до портфоліо Igrosoft. Цьому слоту близько 16 років, але його кумедний сюжет все ще продовжує радувати шанувальників азартних ігор в Казино Slotor.

Ігрові автомати мавп користувалися попитом за часів існування механічних слотів. Саме тоді назва «Мавпи» міцно закріпилася за кулеметом. Сюжети обертаються навколо спроб мавп, що живуть в джунглях, отримати улюблені ласощі - банани.

Цікавим фактом з історії ігрового автомата є наявність декількох сучасних реміксів, оновлень, що пов'язано з появою тривимірної графіки. Перший ремікс вийшов в 2006 році, наступний - в 2010 році.

🚀 Основні характеристики слота Crazy Monkey

Розглянемо основні характеристики слота Crazy Monkey:

 • Виробник - Igrosoft
 • Кількість котушок - 5
 • Кількість рядків - 9
 • Формат сітки гри - 5x3
 • Ставки - 1-25
 • Максимальний приз - х5000

Бонуси - двосторонній відліт комбінацій, дикий символ, розсіювання, бонусна гра двох рівнів, міні-раунд до подвійного.

⭐ Розмір ставки, слот RTP Божевільна мавпа

Геймеру пропонується зробити ставку на одну лінію в діапазоні від одного до 25 кредитів, максимальний приз, який може дати машина, - x5000. Задекларована забудовниками норма прибутковості досягає 96%.

🤑 Грайте в Божевільну мавпу безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Божевільні мавпи правила і геймплей

Перед початком сеансу рекомендується ознайомитися з машиною Crazy Monkey в демо-версії. Також геймеру слід заглянути в вкладку з таблицею виплат для вивчення символів, коефіцієнтів, принципів побудови призових комбінацій, особливостей основного і бонусного режиму.

Можливості Демо За гроші
Зареєструватися не обов'язково необхідний
Депозит не обов'язково необхідний
Доступ до бонусної гри їсти їсти
Доступ до гри за коефіцієнтами їсти їсти
Призи віртуальний справжній

 

Перед початком сеансу гравець вибирає кількість рядків, яка завжди повинна бути непарною. За допомогою кнопки «Ставка» гравець робить ставки. Також є можливість вибрати максимальний показник (Max Bet). Потім геймеру потрібно буде натиснути кнопку пуску, щоб почати обертання барабанів. Існує також автоматичний режим гри (Автовідтворення).

Геймплей слота Crazy Monkey максимально зручний. Геймер завжди зможе відстежувати такі параметри, як баланс на балансі, розмір поточної ставки і виграш. Стиль дизайну машини радує яскравими кольорами.

Фон виконаний у вигляді розташування диких зелених джунглів, барабани діляться на сектори і вертикалі. Їх фон хороший синій. Геймплей супроводжується веселою приємною музикою. Базовий персонаж слота Crazy Monkey, анімована мавпа, спостерігає за прогресом гри.

Основна мета гравця - сформувати виграшні комбінації однакових символів. При цьому комбінації можуть починатися як з барабана No 1, так і з п'ятого, останнього. На позиціях замінюють самих мавп, а також мешканців джунглів - змій, метеликів і левів, ананасів, бананів, а також важкого ковадла, з яким пов'язаний цікавий ігровий момент.

Божевільний Манкі - це маска африканського шамана. Дикий замінює звичайні елементи.

Поширення - це мавпа, яка падає в довільних положеннях. Коли з'являється 3 або більше мавп, бонусна гра активується. Геймер на додатковому полі побачить природне розташування: над головою мавпи розміщено 5 мотузок. Необхідно направити вибір героїні. Мавпа тягне за ліани, отримуючи або смачні банани, або удар ковадла. Якщо геймер грає за максимальною ставкою, то шолом рятує мавпу від однієї помилки.

Якщо всі мотузки були обрані успішно, відкривається супер-режим. Мавпа тримає пару знаків зі знаками питання. Геймеру потрібно інтуїтивно вгадати приз.

Будь-яка виграшна комбінація Crazy Monkey може привести до запуску ризикованого раунду. Він представлений в круглому форматі з віртуальним круп'є, який першим показав свою карту. Геймеру потрібно буде навмання намалювати великий з решти чотирьох. Правильний вибір подвоює винагороду, неправильний скасовує раніше досягнуті результати.

💎 Плюси ігрового автомата Crazy Monkey

Легендарні і улюблені багатьма мавпячі автомати відрізняються наступними перевагами:

 • двосторонній скоринг комбінацій,
 • «мультяшна» графіка,
 • прості правила,
 • дворівневий бонусний режим інтуїтивно зрозумілого характеру,
 • міні-гра в небезпеці.
X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС