Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Кришталеве дзеркало

Ігровий автомат Crystal Mirror на тему коштовностей був створений провайдером Red Tiger в серпні 2020 року. Слот з дзеркальним ігровим полем, спеціальними символами і опцією призу гарантує гравцеві казино Slotor стабільний виграш. Ставка повернення коштів становить 95,74%.

🚀 Основні характеристики ігрового автомата

У дизайні ігрового автомата переважають темні кольори. Вони створюють інтриги на корті. Візуальні спецефекти допомагають зануритися в атмосферу розкоші і багатства. Музичний супровід у відеослозі є змінним, змінюється в залежності від ситуації.

Ігровий автомат Crystal Mirror оснащений 20 лініями, які служать основою для призових комбінацій, і 6 барабанами, де обертаються тематичні символи. Особливістю слота є функція Дзеркальних барабанів. Він діє на кожен спін і робить ігрове поле дзеркальним. Під час гри синхронізується 1,2,3 барабана з 6,5,4 відповідно. Вони виробляють ідентичні набори символів. Побудова призових комбінацій здійснюється стандартним способом.

⭐ Крістал Дзеркало геймплей

У слоті Crystal Mirror геймплей починається з визначення розміру ставки. Є 11 варіантів на вибір. Мінімальний показник - 0,20, максимальний - 20,00. Сума, про яку йде мова, дозволяється змінювати перед кожним раундом. Кількість ліній в ігровому автоматі фіксується. Налаштування здійснюються за допомогою клавіш управління, які розташовані внизу екрану. Кругла кнопка зі стрілкою в Crystal Mirror призначена для запуску барабанів. Для проведення розіграшу в автоматичному режимі слід натиснути клавішу з міткою Авто. Правила гри, коефіцієнти виплат, опис бонусів знаходяться в довідковому розділі.

🤑 Грати Кришталеве дзеркало безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Символіка слота

У ігровому автоматі Crystal Mirror символи відповідають темі. На барабанах обертаються діаманти в дорогій рамі, королівські корони різної форми, інкрустовані дорогоцінними каменями, позначення карткових костюмів. Виграшні комбінації формуються з 3,4,5,6 однакових символів, що вишиковуються зліва направо. Індивідуальний коефіцієнт виплати застосовується до кожної комбінації. Структурні параметри ігрового автомата дозволяють зібрати кілька платних комбінацій за один раунд. Платежі по них підсумовуються і перераховуються на рахунок.

У відео слоті crystal mirror є спеціальні символи:

  • Дикий знак - з'являється у всіх положеннях і може розширюватися на всю висоту поля. Він самостійно формує призові комбінації. Він також замінює стандартні символи і допомагає робити виграшні комбінації.
  • Scatter - активує безкоштовні обертання. З появою машини 4 Scatters на ігровому полі запускається 10 безкоштовних обертань, за 6 - 15 безкоштовних обертань присуджуються.

У ігровому процесі є бонусний варіант Підштовхнути. Це пов'язано з диким знаком. Якщо на дитячому майданчику видно тільки його частину, котушки зміщуються в потрібному напрямку. Дикий з'явиться повністю і буде виконувати свої обов'язки.

💎 Висновки

Ігровий автомат Crystal Mirror на тему коштовностей з дзеркальними котушками і призовими можливостями забезпечить ігровій публіці цікаве дозвілля і солідний прибуток. Оцінити його потенціал можна за допомогою демо-версії.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС