Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Пошуки Гонзо

Ігровий автомат Gonzo's Quest належить до портфеля компанії NetEnt. Це слот, який барвисто б'є Легенду про таємниче місто Ель-Дорадо. Згідно з міфами, він був побудований з дорогоцінних каменів і золота. Молодий і відчайдушний іспанський конкістадор на ім'я Гонзо разом з гравцями казино-слотерів намагається знайти загублене місто, щоб отримати свої скарби.

🚀 Основні характеристики слота Квест Гонзо

Розглянемо основні характеристики слота Gonzo Quest:

  • Виробник -NetEnt
  • Кількість котушок - 5
  • Кількість ліній - 20 (фіксована)
  • Формат ігрової сітки - 5х3
  • Ставки - 0.2-100
  • Максимальний приз - 62500 кредитів

Бонуси - формування комбінацій за принципом «лавина», спеціальних символів, вільних обертань, розгону обертання, мультиплікаторів.

⭐ Розмір ставки, квест слота RTP Гонзо Гонзо

Геймеру пропонується робити ставки в діапазоні від 0,2 до 100 ігрових монет. При цьому максимальний приз досягає 62500 монет. Нагорода буде присуджена гравцеві за формування комбінацій з найціннішого знака - Кумира Місяця. Заявлена розробниками прибутковість Gonzo's Quest досягає 95,97%.

🤑 Грайте в квест Гонзо безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Правила та геймплей квесту Гонзо

Ігровий автомат ідеально анімований і має ефектний дизайн. Геймер помітить на задньому плані зруйноване місто, оточене пальмовим листям. Також за онлайн-сесією дивиться головний герой - колишній матрос Гонзо.

Над ігровою сіткою Квест Гонзо знаходиться барабан з мультиплікаторами: геймер дізнається про його призначення пізніше. Прямого ігрового поля немає, замість цього є кам'яні блоки, які утворюють подобу стіни. Так як комбінації тут створюються за принципом лавини - вона виглядає цілком органічно. Складання призових комбінацій супроводжується ефектною анімацією.

Внизу інтерфейсу Gonzo Quest знаходиться панель управління. Для того щоб краще ознайомитися з особливостями слота, потрібно запустити його в демо-режимі. Також гравцеві рекомендується натиснути на кнопку з буквою «і», щоб відкрити таблицю виплат, розглянути символи і коефіцієнти, схеми побудови виграшних ліній, особливості бонусних режимів.

Можливості Демо За гроші
Зареєструватися не обов'язково необхідний
Депозит не обов'язково необхідний
Доступ до бонусної гри їсти їсти
Доступ до гри за коефіцієнтами їсти їсти
Призи віртуальний справжній

 

Сесія починається з торгів, оскільки лінії фіксовані. Геймер вибирає потрібний індикатор за допомогою кнопок «+» і «-». За допомогою показників можна відстежити розмір ставки, залишок на балансі, суму призу. Потім гравець віддає перевагу ручним, автоматичним або прискореним турбоспінам.

Основна мета полягає в тому, щоб сформувати комбінації однакових символів, розміщуючи останні безперервно, зліва направо від котушки числа 1. Як тільки геймер робить призовий ланцюжок, символи зникають, що супроводжується ефектним вибухом. Інші значки падають зверху, що дозволяє зробити кілька виграшних комбінацій за один спін. Якщо це станеться, то геймер поступово отримує збільшені мультиплікатори, що досить вигідно. Найнижчий коефіцієнт множення - x3.

Квест Гонзо має два особливих елементи. Дикий у вигляді знака питання замінює звичайні ігрові значки.

Розкид падає на довільні позиції квесту Гонзо. Утворюючи комбінацію з трьох і більше розсіювачів, геймер активує 10 безкоштовних обертань. У цей період значення мультиплікаторів зростає з кожною перемогою, досягаючи х15 по максимуму, і починаючи з х6. Міні-гра зі спинами починається знову, якщо геймеру вдалося сформувати ще одну комбінацію розсіювачів.

💎 Плюси ігрового автомата Квест Гонзо

Ігровий автомат Gonzo Quest користується популярністю, завдяки наступним перевагам:

  • ефектний дизайн,
  • оригінальний принцип формування призових комбінацій Avalanche,
  • прогресивні множники зі значеннями від x3 до x15, застосовні до комбінацій в основному і бонусному режимах,
  • спеціальні символи.
X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС