Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Реактор

Ігровий автомат «Реактор» про науково-технічний прогрес був випущений компанією Red Tiger, яка є однією з фаворитів в казино Slotor, у вересні 2018 року. Слот забезпечує систему двосторонньої побудови призових комбінацій, є символи з розширеними функціями і бонусними функціями. Призові особливості ігрового автомата забезпечують стабільний виграш. Коефіцієнт виплати становить 96,02%.

🚀 Основні особливості слота

Ігровий процес в реакторі відбувається на тлі технічної лабораторії, де проводяться секретні експерименти. У його центрі знаходиться величезний реактор, який випромінює магічне світло. Ззаду можна побачити агрегат, про призначення якого можна тільки здогадуватися. Під час гри з'являються електричні розряди, а мелодія в стилі техно звучить. Візуальні спецефекти збільшують емоційний фон, додають реалізму.

⭐ Дикий Буффало геймплей

Ігровий автомат оснащений 5 барабанами, які синхронно обертаються. У реакторі призові комбінації вишиковуються на 20 лініях. Символи слота підбираються відповідно до теми. Це тарілки і камені різної форми і кольору. Ігровий автомат забезпечує двосторонню конструкцію виграшних комбінацій. Вони можуть почати з 1-ї котушки і 5-ї, що підвищує рівень успіху. Призова комбінація може містити від 3 до 5 однакових символів. Виграш виплачується відповідно до встановлених коефіцієнтів.

🤑 Грати в реактор безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Символіка слота реактора

У ігровому автоматі використовується дикий знак - пучок енергії. Виконує функцію заміни. Wild замінює звичайні символи, допомагаючи завершити виграшні комбінації. Він також може самостійно формувати призові комбінації.

Особливу роль в реакторі відіграє символ батареї. Він служить ключем до бонусних варіантів. Залежно від кількості вивісок на дитячому майданчику запускається певна функція:

  • 1 батарея приносить одне повторне обертання барабанів,
  • Два - запуск перепочинку з можливістю заміни низькооплачуваних символів на більш цінні,
  • Три - активують повторні обертання з додатковими вейдами,
  • 4 - Повторне обертання включено, в розіграші візьмуть участь мега-символи - 2Х2, 3Х3.
  • 5 - Будуть запущені всі варіанти реактора і доданий прогресивний мультиплікатор. Максимальне значення - X10.

Для управління ігровим автоматом використовується стандартний набір функціональних клавіш. Барабани приводяться в рух ключем з двома круговими стрілками. Щоб не запускати їх вручну, можна скористатися режимом автовідтворення. На старті необхідно визначитися з розміром ставки. Допускається зміна суми на кону перед кожним обертанням. Правила жеребкування в реакторі містяться в довідковому розділі. Розширені клавіші налаштувань використовуються для створення комфортних умов для жеребкування.

💎 Плюси ігрового автомата реактора

Ігровий автомат Реактора - це сучасний слот з оригінальною темою і барвистим дизайном. Функціональні особливості сприяють частим перемогам і отриманню солідного прибутку. Ігровий автомат працює на стаціонарних комп'ютерах, смартфонах і планшетах. Для вивчення потенціалу відеослоказу використовується безкоштовна версія.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС