Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Сонячна дика природа

Ігровий автомат Solar Wilds з космічною історією був випущений провайдером Microgaming в березні 2021 року. Сучасний дизайн, особливий символ і варіант перепочинку - переваги слота, як кажуть самі гравці клубу Slotor. Норма повернення коштів - 96,27% вказує на часті виграші. Ігровий автомат запускається ПК, смартфонами і планшетами.

🚀 Основні особливості слота Solar Wilds

У відеослосі Solar Wilds графічний дизайн допомагає зануритися в сюжет. На задньому плані зображений космічний простір з його численними галактиками, туманностями і небесними тілами. Всесвіт сповнений загадок і загадок, відповіді на які можна знайти в Сонячних диких природах. Динамічна мелодія стимулює до активних дій. Візуальні спецефекти підвищують град настрою.

У структурі ігрового автомата використовується 5 барабанів і 10 ліній. Бонусною особливістю Solar Wilds є двостороння конструкція призових комбінацій. Вони можуть початися з 1-ї котушки і з 5-ї. Виграшні комбінації формуються з 3, 4, 5 однакових символів. Якщо випадає кілька платних комбінацій, виграш підсумовується.

⭐ Геймплей

Управління ігровим автоматом здійснюється за допомогою функціональних клавіш. Набір складається з кнопки пуску, яка приводить в рух барабани. Вони запускаються вручну, а також передбачений режим автоматичного обертання. Перед стартом визначається розмір ставки в встановленому діапазоні. Створити комфортні умови для малювання в Solar Wilds допоможуть клавіші додаткових налаштувань. Правила гри, коефіцієнти виплат і бонусні функції описані в довідковому розділі.

🤑 Грайте в сонячних нетрях безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Символіка в ігровому автоматі

Символи у відео-слоті Solar Wilds відповідають вибраній темі. Позиції ігрового поля заповнені 7 планетами різних кольорів, в яких вгадуються Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон. Виплати нараховуються за встановленими коефіцієнтами.

Зібрати більше призових комбінацій в ігровому автоматі допомагає дикий знак. Він єдиний особливий персонаж у сонячних нетрях. Розкиди та інші бонусні знаки не передбачені у відео слоті. Wild замінює всі символи і допомагає завершити призові комбінації. Його активна участь збільшує швидкість успішних обертань. Він є активатором бонусного варіанту ігрового автомата. Дикий знак може обертатися тільки на 2-4 барабанах, тому не приносить платежів самостійно. Потрапляючи на ігрове поле, він розширюється на всю висоту. Займаючи котушку повністю, дика природа починає обертатися. Якщо Wild знову падає під час респіну, функція розширюється. Розширені дикі беруть участь в ігровому процесі і допомагають формувати платні комбінації. Максимум ви можете отримати до 3 respins.

💎 Висновки

Ігровий автомат Solar Wilds з фантастичним сюжетом, стильним дизайном і функцією повторного обертання може гарантувати цікаве дозвілля і хороший прибуток. Він сподобається всім, кого приваблюють таємниці Всесвіту. Його перевагами є прості правила і зручний інтерфейс. Ігровий автомат можна протестувати безкоштовно.

X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС