Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Космічні війни

Креативний ігровий автомат Space Wars відноситься до колекції інноваційних слотів від виробника NetEnt. Гравець казино-слотера очікує оригінального сюжету, пов'язаного з «клонуванням» інопланетян. За задумом розробників, головна ігрова дія починається з космічної битви. До протистояння приєднуються кумедні прибульці, які хочуть отримати червоний кристал.

🚀 Основні характеристики слота Космічні війни

Розглянемо основні характеристики слота Space Wars:

 • Виробник - NetEnt
 • Кількість котушок - 5
 • Кількість ліній - 40 (фіксована)
 • Формат сітки - 5x4
 • Вартість - 1-10 кредитів
 • Максимальний приз - х1000 (400 000 монет)
 • Бонуси - спеціальний символ (Wild), функція "клонування"; повторні обертання, доступні після кожної виграшної комбінації, були скомпільовані.

⭐ Розмір ставки, RTP слот космічних воєн

Гравцеві пропонується зробити ставку в діапазоні від 1 до 10 кредитів, при цьому вартість одного варіюється в градації 0,01-0,05. Заявлений розробниками показник прибутковості Space Wars досягає 96,75%.

🤑 Грайте в космічні війни безкоштовно


Грати на гроші

🧾 Правила і геймплей космічних воєн

Slot Space Wars приваблює оригінальною презентацією космічної тематики та тематичним дизайном. Геймер представить себе на панелі управління космічного корабля: екран - це своєрідна ілюмінатор. Тут немає ігрової сітки - всі інопланетяни та інші знаки, здається, плавають в невагомості.

Основні фонові відтінки Космічних воєн закінчуються фіолетово-рожевими. На відстані можна побачити найрізноманітніші космічні явища у вигляді зірок і метеоритів.

Праворуч розташована оригінальна колба, про призначення якої гравець дізнається пізніше. Геймплей супроводжується приємною ненав'язливою мелодією, елементами анімації, освітленням.

Можливості Демо За гроші
Зареєструватися не обов'язково необхідний
Депозит не обов'язково необхідний
Доступ до бонусної гри їсти їсти
Доступ до гри за коефіцієнтами їсти їсти
Призи віртуальний справжній

 

Ігровий автомат має простий геймплей, який розташований внизу інтерфейсу. Геймеру потрібно натиснути на кнопку Paytable, щоб детально ознайомитися з правилами гри, вивчити таблицю виплат. Також рекомендується активувати слот Space Wars в демо-версії.

Потім гравець переходить до призначення ставок, які виробляється Coin Value. Також ви також можете відразу грати за максимальним показником, натиснувши на кнопку Max Bet. Гравець починає обертання барабанів натисканням на кнопку пуску, також доступний автоматичний режим. Спеціальні показники дозволять оцінити параметри сесії, включаючи залишок на балансі, суму виграшу і поточну ставку.

За допомогою налаштувань користувача, які приховані за вивіскою з гайковим ключем, можна налаштувати якість зображень, аудіоефектів, вибрати режим Turbo Spin. Головне завдання гравця - формувати призові комбінації з ідентичних символів, розміщуючи їх безперервно, зліва направо, з котушки Номер 1.

На позиціях Космічних воєн замінюються такі іконки: п'ять монстрів різного кольору (синій, фіолетовий, зелений, помаранчевий і жовтий). Також геймер побачить цінний кристал червоного кольору.

Дикий символ ігрового автомата падає тільки на навіть котушки. Дику природу можна укладати, розтягуючи по всій вертикалі. Основна функція Wild зберігається: вона допомагає створювати нові призові комбінації, замінюючи звичайні ікони.

Бонус ігрового автомата Space Wars досить оригінальний. Роблячи будь-яку призову послідовність, гравець отримує другий спін. Біля екрану в правій його частині є колба. Є піктограми, які складали призові комбінації. Їх «клонують» і заново знаходять на барабанах, що значно збільшує частоту виграшів.

💎 Плюси космічних воєн ігрових автоматів

Пристрій Space Wars відрізняється:

 1. гарний дизайн,
 2. спочатку побудований геймплей,
 3. наявність єдиного спеціального символу Дикий,
 4. творчий варіант клонування виграшних іконок,
 5. наявність респіна після складання будь-якої призової комбінації,
 6. прості правила.
X
🚀 ГРАТИ ЗАРАЗ 💎 БОНУС